Trvalá prekážka na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miro 08. októbra 2017

Zavadzajúci reklamný bilboard v strede chodníka spolu so zrolovaným kobercom. Nebezpečenstvo úrazu.

09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Mestskej polícii Mesta Trnava a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Mestský úrad Trnava
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu bol dňa 9. 10. 2017 kontaktovaný a riešený za priestupok neoprávneného zabratia verejného priestranstva prevádzkovateľ predmetnej prevádzky.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania