Výtlk na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 08. októbra 2017

Pri prejazde parkoviskom za účelom zaparkovať, je v strede jazdnej dráhy dosť nepríjemný výtlk. Dal by sa aspoň zafľakovať?
Ďakujeme.

09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Odboru dopravy a komunálnych služieb a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Mestský úrad Trnava
12. október 2017

Dušan Kováč

Už sa niečo deje.
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu výtlkov sme zaradili do programu realizácií na IV. štvrťrok roku 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
29. december 2017

Dušan Kováč

Výtlky je už opravený. Tiež viacero iných okolo. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania