Poškodený kanál pred SP

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Vlasta 08. októbra 2017

Dobrý deň, pred Sociálnou poisťovňou smerom k prechodu pre chodcov cez Clementisovu ulicu sa nachádza poškodený kanál. Bolo by vhodné ho opraviť skôr než si niekto ublíži. (Obrázky treba rozklikať, záber kanála som sa snažila zachytiť v prostredí.)

08. október 2017

Hana

Tento kanál je takto opakovane otvorený, z cesty po tomto chodníku tam jazdia autá SBS pred vchod Sociálnej poisťovne a asi jim vtom zavadzia, podnet pre Mestskú políciu ??
09. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Odboru dopravy a komunálnych služieb a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.


Mestský úrad Trnava
12. október 2017

Dušan Kováč

Liatinový rám poklopu je určený na zapustenie, nie tak ako je tam osadený. Stačí to odbúrať a osadiť do roviny s terénom. Ak je však nejaký zásadný dôvod na takéto osadenie treba to zabezpečiť voči pohnutiu.
20. október 2017

Andrej

Kompetentní, budíček!
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preverujeme vlastníka šachty, aby sme ho vyzvali napraviť daný stav.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. november 2017

TOP

Minuly tyzden to bolo hotove len nemam foto
20. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava okolia predmetnej šachty už bola realizovaná.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania