Malé smetisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

preplnené a prinesené smeti

09. október 2017

Roman Šramek

Kde presne to na hlinach je?
09. október 2017

natare

Ako sa ide ku schodom do TESCA, hneď za tou nízkou bytovkou. Evidentne to má niekto z tej bytovky po ceste, asi 15 metrov od bytovky, ale opačným smerom je pritom kontajnerové stojisko. Tento jav je tam úplne bežný.
10. október 2017

Micro

Ano, presne ten. Je vždy buď plný alebo rozbitý.
10. október 2017

Micro

Ano, presne ten. Je vždy buď plný alebo rozbitý.
10. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Odboru dopravy a komunálnych služieb a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Mestský úrad Trnava
10. október 2017

Roman Šramek

Prečo sa neda odtial preč??
23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol už vyriešený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš nebudeme zatiaľ odstraňovať.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania