Potreba zrkadla v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Katarina Stachova 13. októbra 2017

Pri pripájaní sa z ulice Osadná na ulicu Bočná je neprehľadná situácia a bolo by žiaduce osadiť tam zrkadlo.

13. október 2017

5ulo

pripajam sa k ziadosti.
15. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Odboru dopravy a komunálnych služieb a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Mestský úrad Trnava
16. október 2017

Katarina Stachova

Dobry den,
dakujem ze ste podnet odoslali, realnu spatnu vazbu vsak budem vediet vyslovit az po vyjadreni a odovodneni riesenia Odboru dopravy a komunalnych sluzieb.
Dovidenia Stachova
16. apríl 2018

Matúš G

Bez zrkadla.
02. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zrkadlo bude osadené po získaní súhlasu z Okresného dopravného inšpektorátu PR PZ SR v Trnave.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. jún 2018

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.