Chýbajúce zrkadlo na križovatke - Olympíjska ulica

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lucia 20. októbra 2017

Po nedávnej oprave cesty na Olympíjskej ulici chýba dopravné zrkadlo, ktoré umožňovalo na križovatke vidieť prichádzajúce autá z hlavnej ulice.

20. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet. Pridelíme ho na vybavenie Odboru dopravy a komunálnych služieb a o jeho ďalšom riešení Vás budeme informovať.
Dovoľujeme si zadávateľa podnetu požiadať o kladnú alebo zápornú spätnú väzbu súvisiacu s vyriešením podnetu.

Mestský úrad Trnava
03. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zrkadlo na pôvodné miesto neosadila stavebná spoločnosť realizujúca rekonštrukciu ulice. Na základe podnetu bola spoločnosť vyzvaná na opätovne osadenie zrkadla na pôvodné miesto.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. november 2017

Lucia

Dobrý deň, veľmi ma potešilo keď sa tento podnet začal tak skoro riešiť a už po pár dňoch bola na križovatke tyč, na ktorú sa malo zrejme zavesiť zrkadlo. Ale problém je ten, že tyč tam stojí už skoro 3 týždne a zrkadlo stále nikde.
Ďakujem
10. december 2017

Andrej

Zrkadlo stále nie je osadené.
30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zrkadlo už bolo osadené na pôvodné miesto.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.