Výmoľ na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Andrej Kurátor 02. novembra 2017

Dobrý deň, na ulici je viacero dier ktoré sa vplyvom počasia prehlbujú a zväčšujú. Prosím o vyriešenie

03. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu týchto výtlkov sme zaradili do programu realizácií na mesiac november 2017.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania