Kontajner na sklo

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marie Majerčíková 05. novembra 2017

Z Františkánskej ulice (pred kláštorom) bol odstránený kontajner na sklo.
Dôsledkom je vznikajúca skládka skla.

06. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontajner na sklo bol premiestnený na koniec Františkánskej ulice, kde ho môžu občania naďalej využívať, a odpad nachádzajúci sa pri nádobách bol odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
14. november 2017

Marie Majerčíková

Kontajner na sklo - 2. krát

Bohužiaľ, situácia sa zopakovala. Občania zatiaľ nepochopili, že kontajner bol premiestnený a sklo tam naďalej odkladajú.



15. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
vyhodené sklo bolo včera odpratané. Prosíme občanov, aby upozornili svojich spoluobčanov, že kontajner na sklo bol premiestnený na koniec Františkánskej ulice pri firmu Stefe. Nie je tam totiž taká frekventovaná obytná zóna, a preto tam nikoho neruší hluk z vyhadzovaného skla, ktorý bol dôvodom premiestnenia kontajnera.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. december 2017

Marie Majerčíková

Kontajner na sklo: 3-krát

Problém s odpadovým sklom na Františkánskej ulici pretrváva.
Už odloženie jednej fľaše, ktorú nikto neodstráni, evokuje skládku ďalších.
Nestálo by za zváženie, opäť pristaviť na pôvodné miesto ďalší kontajner?
Na tejto ulici by sa určite naplnili aj dva kontajnery, vzhľadom na to, že okrem obyvateľov ich využívajú aj okolité prevádzky.
28. september 2018

Michal

Odkazovač pre starostu na strome :D

Odkazovač pre starostu na strome. Vtipné no hlavne ako to je v skutočnosti? Naozaj tam v minulosti bol kontajner na sklo alebo nie? Pretože by tam naozaj mohol byť. Chýba tam.
04. november 2018

Marie Majerčíková

Skládka skla na chodníku

Po premiestnení kontajnera na sklo na Františkánskej ulici, neustále pretrváva problém odkladania skla na chodník. Niektorí obyvatelia, ktorým záleží na životnom prostredí, toto sklo pravidelne likvidujú, na rozdiel od pracovníkov firmy STEFE, ktorí toto odmietajú s tým, že to nepatrí do ich kompetencie.
Podľa nich by to mal riešiť správca mestského nájomného domu č. 3, ktorého obyvatelia pravidelne po víkende fľaše z liehovín odkladajú na chodník.
21. máj 2019

peterrr

firma STEFE odmieta zametať aj špaky a bordel pred niektorými prevádzkami s odôvodnením, že si to máju majitelia zametať sami, hlavne že tí upratovači po meste sa tu vykecavajú a nič nerobia, potom tak aj cele mesto vyzerá. hanba.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania