Autovrak opel

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jaroslav Kralčák 05. novembra 2017

Pri obytnom dome na Mozartovej.č.11 z bočnej strany sa nchádza motorové vozidlo bez poznávcej značky cca 3 mesiace.

07. november 2017

Adrián Mních

ďakujem , že takto ,,bojujeme,, proti vrakom, a nemusí sa uvolňovať zelená plocha na úkor parkovacích miest
06. september 2019

Romanko Cihla

To auto sa tam nenachádza podnet vyriešený.....
10. september 2019

Jaroslav Kralčák

Dobrý deň.Trvalo to presne dva roky.Ešte je tam jedno.Takže v r.2021?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania