Nepríjemný zápach na Bučianskej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mária 06. novembra 2017

V okolí chodníka pri kruhovom objazde sa šíri divný zápach. Možno je to len kanalizácia no možné je aj to, že tam niečo uhynulo.

06. november 2017

Micro

...to je aj na Špačinskej
06. november 2017

Peter

...aj na Vl. Clementisa (pri Lidli)
08. november 2017

5ulo

Mestský kanalocuc akosi nestíha :-/ všade to hrozne smrdí
22. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mesto Trnava, MsÚ - odbor stavebný a životného prostredia uskutočnil dňa 10. 11. 2017 obhliadku v lokalite Bučianskej ulice pri kruhovom objazde s cieľom zistiť zdroj zápachu. S veľkou pravdepodobnosťou je príčinou zápachu v tejto lokalite zápach kanalizačnej siete, keďže pri obhliadke nebol nájdený žiaden skelet zvieraťa, ktorý by mohol byť inou príčinou zápachu. Spoločnosť TAVOS, a. s., ako prevádzkovateľ a vlastník kanalizačnej siete vykonáva od marca 2017 intenzívne pravidelné čistenie kanalizačnej siete špeciálnym kanalizačným vozidlom a paralelne s prečistením rieši i havarijné stavy.

Odbor stavebný a životného prostredia
29. november 2017

Peter

Na Spacinskej je tym padom havarijny stav kazdy den a na Clementisa niekolko krat za mesiac
01. december 2017

kolombo

Peter poďakuj sa Pórovi,ktorému Tavos požičal 3 melóny.Oligarcha je oligarcha.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania