Nevyvezený kontajner na sklo

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Andrea 08. novembra 2017

Na ulici B. Smetanu 7 už vyše mesiaca nie je vyvezený kontajner na sklo.
Takto sa nám to pekne hromadí (viď. Obrázok)

08. november 2017

jozef

Každý druhý odkaz na webe je ohľadom FCC Trnava, dokedy, bord......, okolo stojísk nemá obdobu, všade, všade, nevie kto kedy urobi poriadok, veď okrem riaditeľa tam i mesto má zastúpenie, tak už konečne by mohol nastať poriadok, všetko rýchlo, rýchlo vyklopia , nezatvoria, nepozametajú / no nie je to ich chyba, ale chyba šéfov/
08. november 2017

Andrea

A toto si platime z nasich dani!
08. november 2017

Ivana

ten bordel si tam robite iba sami. Čo za blba položí odpad na zem. Ale vyhovárať sa smetiarov je ľachšie. Keď sa tam hrabú asociali a robia tam neporiadok nikto z Vás ich neupozorní. Redšej vypisujete bludy na net.
09. november 2017

Andrea

Mila pani Ivana,
ja sa nestazujem na smetiarov. Ja sa stazujem na to, ze kontajner na sklo je plny. Kam to podla Vas mame davat? Alebo to mame nosit k vedlajsiemu domu?
09. november 2017

Andrea

Mila pani Ivana,
ja sa nestazujem na smetiarov. Ja sa stazujem na to, ze kontajner na sklo je plny. Kam to podla Vas mame davat? Alebo to mame nosit k vedlajsiemu domu?
09. november 2017

Robo

Áno pani Andrea. Je rozumnejšie to sklo odložiť do najbližšieho voľného kontajnera. Veď tie jednotlivé stojiská sú od seba max. 200-300 metrov a možnoaj menej. A pochybujem, že sklo vynášate niekoĺkokrát za deň.
09. november 2017

Hana

Ano,ten neporiadok okolo smetiakov robia ludia, ale je pravda aj to čo píše pan Jozef, smetiari prídu ,rýchlo vysypú, smetiaky nezatvoria, nedajú ani na pôvodné miesto, niekedy aj opačne otočia, tak je to na Vladimíra Clementisa, to čo je mimo na zemi si ani nevšimnú.
04. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kontajner na sklo bol operatívne vyvezený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania