Vrak na Kollárovej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Viktor 09. novembra 2017

Dobrý deň,
Na Kollárovej pri CA už niekoľko dní hyzdí toto nepojazdné vozidlo.

10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu sme dňa 10. 11. 2017 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na toto vozidlo umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava
16. november 2017

Johnny Beer

podla čoho ste zistili že je nepojazdné? akú výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch? Auto má platnú technickú do 16.05.2019
16. november 2017

Johnny Beer

su aj horsie auta a parkuje v poriadku
17. november 2017

Viktor

Nepojazdné preto, lebo s dvoma vyfučanými kolesami a poškodenými plechovými diskami asi neodíde.

§ 67
Umiestnenie vozidla na určené parkovisko a súvisiace povinnosti držiteľa vozidla
(1) Držiteľ vozidla90) je povinný
a) zabezpečiť na vlastné náklady odstránenie vozidla z miesta, na ktorom poškodzuje alebo ohrozuje životné prostredie alebo narušuje estetický vzhľad obce či osobitne chránenej časti prírody a krajiny91) a
b) umiestniť a uchovávať vozidlo tak, aby nepoškodzovalo alebo neohrozovalo životné prostredie, aby sa zachoval estetický vzhľad obce alebo osobitne chránenej časti prírody a krajiny.
29. marec 2018

Johnny Beer

2 vyfucane kolesa a § 67 to nemyslis vazne :D
19. december 2019

Viktor

Tento podnet možno označiť za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania