Zarastený nápis MÚ

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Štefan 09. novembra 2017

Nápis Mestský úrad je prekrytý neostrihanou zeleňou. Trčí tam len zopár písmen.

09. november 2017

mario

Ostrihanie paviniča je len dočasným a neúčinným riešením. Vždy keď sa v minulosti zeleň odstránila, odkryl sa nevzhľadný betón pod nápisom a pôsobilo to neesteticky. Riešením by bolo vysunutie nápisu viac do priestoru.
12. november 2017

Štefan

... alebo natrieť betón takou farbou aby vynikol nápis
20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
riešenie problému je naplánované na začiatok roka 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. jún 2018

Matúš G

Stále nevyriešené.
23. júl 2018

Matúš G

Vybavené.
04. jún 2019

Štefan

Tento rok je to horšie
24. december 2019

Matúš G

Veselé Vianoce
13. október 2020

Štefan

Rok 2020
13. júl 2021

Štefan

Rok 2021
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania