Zhorený kontajner na papier

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Dušan Kováč 13. novembra 2017

V noci z piatka na sobotu 10/11.11.2017 zhorel kontajner na papier. Stojisko V.Clementisa 8-11.

13. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pre podozrenie, že požiare odpadových kontajnerov sú výsledkom úmyselného konania, venujú hliadky mestskej polície ale aj Policajného zboru SR v nočnom čase zvýšenú pozornosť okoliu kontajnerových stojísk.
Prosíme občanov, aby akékoľvek informácie, ktoré by pomohli podpaľača odhaliť, odovzdali na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru, resp. na tel. čísle 158, alebo na útvare Mestskej polície mesta Trnava, Trhová 2 Trnava, resp. na tel. čísle 159.

Mestská polícia mesta Trnava
14. november 2017

Dušan Kováč

Viem že to tam nieje napísané, ale potrebujeme nový.
Chceme separovať!
15. november 2017

Dušan Kováč

Kontajner vymenený. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania