Voda a hlina na chodníku pri nemocnici

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Jožin z bažin 16. novembra 2017

Prosím o vyčistenie chodníka a dažďového žlabu pri nemocnici. Chodník spája ulice A.Žarnova a Dohnányho. Keď naprší toto miesto sa mení na močiar.
Vopred vďaka

22. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
parcely ani priľahlé stavby nie sú evidované v majetku mesta, preto mesto nezabezpečuje správu a údržbu týchto spevnených plôch.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
03. december 2017

Jožin z bažin

Po avize zaslanom nemocnici táto dala v krátkom čase miesto vyčistiť.

Vďaka za promtné riešenie.
04. december 2017

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania