Kus plachty na drôtoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V Modranke na Jarnej ulici visi tato nadhera nad cestou na drotoch uz par tyzdnov. Prosime o odstranenie. Fotene za dnes rano sera....

01. december 2017

Dominika

poprosim o odpoved kompetentych. dakujem
05. december 2017

Dominika

na meste si niekto robi dobry den a nevie ani na otazku ci poziadavku odpisat?
06. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili Slovak Telecom ako vlastníka predmetného stĺpu a vedenia.

Odbor územného rozvoja a koncepcií
06. december 2017

Dominika

Dakujem pekne.
15. december 2017

Dominika

A plachta si tam stale visi a spati ulucu
03. január 2018

Dominika

Stale visi a asi sa uz chuda aj rozpadne, kym ju iekto pride zvesit....
29. január 2018

Dominika

Uz je placchta cca 2-3 tzydne odstranena. Dakujem !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania