Rozsypaný štrk z detského ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
HOLLYWOOD_JACK 26. novembra 2017

Dobrý deň, nedalo by sa nejako vyriešiť, aby kamienky z priľahlých ihrísk neboli rozsypané po chodníku? Ďakujem.

15. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kamienky boli pozametané, nad iným opatrením na zmenu povrchu ihriska zatiaľ neuvažujeme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania