Spálňa bez domova

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Matúš G, 07. decembra 2017

Na Zelenečskej ul. pod výmenničkou si zrejme osoba bez domova spravila spálňu. Treba to odstrániť.

15. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol už z lokality odstránený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. december 2017

Marika

ale treba pozrieť pri všetkých trafostaniciach, aj na Golianovej 42-47 je takáto skládka
27. december 2017

Matúš G

Podstatná časť zmizla, ale spálňa je tam stále.
04. január 2018

jozef

Včera som prechádzal tadiaľ za mäsiarstvom smerom ku Kozáckej neskutočný bord......, to čo je na snímke je tam doteraz a ešte bord.... pribúda , ďalej v kríkoch , pri kontajneroch, humus, p. Gašparík je vraj poslancom tak by on mal to v prvom rade riešiť
08. január 2018

Juraj

Fotky som prikladal k inému podnetu, priložím link. Zmena je viditeľná, ale k horšiemu !!!

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/39310/zberny-kontajner-na-oblecenie
08. január 2018

Juraj

Január 2018
12. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
miesto bolo opätovne vyčistené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. január 2018

Matúš G

Stále neupratané, to je taký problém odpratať tú spálňu aj s dotyčným bezdomovcom?
06. február 2018

Matúš G

Po 2 mesiacoch kompletne upratané.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.