Osvetlenie prechodu pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
vlaDyka 27. júna 2013

Nechcem tu kopírovať diskusii k podnetu "http://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/1846/nebezpecny-prechod", veď si ju stačí prečítať.
Ide o nedostatočné osvetlenie miesta prechodu pre chodcov.

Od septembra 2012, keď už v podstate prebiehalo preberanie správy na komunikáciami v meste, a bolo na toto poukázané (i keď nie v samostatnom podnete) nenastala v tomto žiadna zmena, či náprava.
Pokiaľ to teda nepatrilo do kategórie dopravného značenia, bude to zrejme podnet pre osvetlenie....dopravného značenia.

10. september 2013

vlaDyka

Zimné obdobie sa opäť blíži a nočný čas sa predlžuje, avšak ani za tých pár mesiacov nedošlo k zmene v tomto stave a 10.09.2013 bol tento podnet označený ako "neriešený".
Takže ostáva len dúfať, že sa na tomto priechode pre chodcov - v noci - nikomu nič nestane...
10. september 2013

Odkazprestarostu.sk

Podnet bol označený ako "Neriešený", pretože chýba odpoveď/reakcia mesta a od zadania podnetu prešlo viac ako 30 kalendárnych dní. V prípade, že dôjde k náprave podnetu bude tento následne označený za "vyriešený".
10. september 2013

vlaDyka

2Odkazprestarostu.sk : ďakujem za vysvetlenie.
11. október 2013

vlaDyka

Tento týždeň sa začalo pracovať na tomto priechode pre chodcov.... a momentálne je pôvodný stožiar demontovaný.
11. október 2013

vlaDyka

...teda aby som bol presný - obidva stožiare sú preč.
29. október 2013

vlaDyka

Aktuálne sa realizuje nové osvetlenie. A aj keď netuším, ako to celé nakoniec dopadne, myslím si, že tento podnet už možno považovať za vyriešený.
Vďaka.
12. november 2013

Jana

Dotaz k danej téme- Na ulici Bučianska cesta v oboch smeroch chýba dopravné značenie prechod pre chodcov. Bolo by dobré osadiť " tlačítkový "semafor na umožnenie bezpečného prechodu cez cestu. Nedávno sa na uvedenom mieste síce osadili svetlá, no ten kto to nepozná, nemá možnosť zbadať, že sa na tam nachádza prechod pre chodcov!!!!!!!!!!!! Čakáme až príde k nešťastiu?
01. december 2013

vlaDyka

Označenie - aj to zvislé - už je tam, kde má byť. Takže hotovo. Vďaka.
15. december 2013

mat

Chcel by sonm upozorniť na tento prechod , mesto ho síce osvetlilo ale neznizilo brubník na jednom chodníku pre matky s kociarom .. ten obrubník ma vyše 20cm skoro !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania