Nevyznačené parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Lukáš Miklošovič 12. decembra 2017

Dobrý deň, touto cestou žiadam o opravu parkoviska, ktoré sa nachádza na ulici V Jame pri škole a výmeníkovej stanici. Zároveň žiadam o dokreslenie a vyznačenie parkovacích miest.
Ďakujem

14. december 2017

Adrián Mních

To značeni
e by sa naozaj zišlo, zefektivnil by sa počet parkovacích miest
30. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prosíme občanov o trpezlivosť tohto podnetu, parkovacie miesta na sídliskách sa budú priebežne označovať pri zavádzaní nového rezidentského parkovacieho systému a fyzickom dobudovaní parkovacích miest na voľných plochách.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. júl 2020

Ondrej

Som zvedavy ako daju do povodneho alebo lepsieho stavu tu plochu po ukonceny stavebnych prac co sa tam teraz vykonavaju.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania