Nesvieti semafor

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Fedor 18. decembra 2017

Na semafore už dlhšie nesvieti zelený panák

23. december 2017

Fedor

Už svieti . Vyriešené .
04. apríl 2021

Tomáš Köppl

Opat nesvieti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania