Autovrak na parkovisku pri Kaufland

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Admin 19. decembra 2017

Nepojazdný vrak automobilu bez platnej STK a EK dlhodobo blokuje parkovacie miesto na ulici. Na parkovisku auto sa nachádza vrak TOYOTA STARLET
Dobrý deň, vrak vozidla neustále špatí prostredie.
Kedy bude tento problém doriešený?

20. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe podnetu sme 20. 12. 2017 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na toto vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava
21. december 2017

Adrián Mních

ďakujem za každý podnet vraku, pri zlej parkovacej situácií
31. január 2018

Admin

Vrak je odstránený.podnet už bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania