Smeti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: kolombo, 21. decembra 2017

Už dva týždne sú dva čierne mechy s odpadkami pri smetnom koši.A dnes sú už rozhádzané..Keď sa vynášajú smetné koše,tak sa nemôžu zobrať aj tie mechy?Majú to zakázané pracovníci?

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spolupracujúca firma už tieto vrecia odviezla.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.