Halenárska - obojsmerná ulica

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Maria Strbova 25. decembra 2017

Dobry den. Je pekne, ze ste z Halenarskej spravili jednosmernu ulicu. Nejednemu obcanovi ste tym skomplikovali aj tak uz pomaly presun centrom. Ale nevadi, zvykli sme si. Su vsak aj taki, ktori zjavne dopravne znacky nepoznaju alebo cielavedomo ignoruju. Kazde rano chodim po Halenarskej do prace a kazde pravidelne stretnem aspon jedneho sebavedomeho sofera, ktory si to razi opacnym smerom, lebo sa mu to nechce obchadzat po Paulinskej. Viete s tym nieco spravit?
Dakujem

25. december 2017

mario

Urobiť z Halenárskej jednosmernú ulicu je dielom Dopravného inšpektorátu, preto by si polícia mohla dať tú námahu a svoje opatrenie si v praxi aj dôsledne kontrolovať.
27. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania