Vrecia s odpadom na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Mária, 28. decembra 2017

Vrecia s odpadovým lístím, ktoré pred mesiacom odpratávali spod mosta a odložili na trávnik, sú už teraz porozhadzované na chodníku. Prosíme odpratať.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spolupracujúca firma už tieto vrecia odviezla.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.