Zaplavený priechod

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

zaplaveny priechod pre chodcov medzi budovou Slovria a Arkadiou. Auta vysplechuju vodu až na chodnik za travnikom. Podobná situácia je na priechode pre chodcov na križovatke Veterná- Okružná, pri uradnej tabuli.

05. január 2018

erik

a to si este nebol pri policajtoch pri poliklinike na starohajskej tam je to parada ked naprisi....
06. január 2018

Palcino Čavojský

Rrik, treba dať podnet, inak to riešiť nebudú
06. január 2018

erik

RE: Palcino, ked uz k tomuto treba davat podnet je to smutne a niekto si nerobi svoju robotu lebo je to tam uz min 2-4 roky a ked to policajtom a dopravakom nevadi... (ale skusim nafotit po buducom dazdi a dam to sem nech som neni pes :-) )
08. január 2018

Dušan Kováč

Starohájska je po Mikovíniho mometálne druhá TOP, keď už vypadla Halenárska.
12. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správcovská spoločnosť práve preveruje stav osadeného uličného vpustu. Problémy sú pravdepodobne spôsobené upchatím, a teda riešenie a odstránenie zaplavenia komunikácie zabezpečí správca, firma TAVOS, a. s.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania