Poškodená lavička

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marian 07. januára 2018

Poškodená lavička na autobusovej zastávke " Clementisa-poliklinika" Zlámaná sediaca doska aj uchytky 2ks. odlomené.

11. január 2018

Štefan

Takto to tam vyzerá minimálne rok, ak nie dlhšie. Paráda.
29. január 2018

Marian

Tak to sa mi to páči, už to je opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania