Neupravený pozemok

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

nepokosený mestský pozemok vedľa mestskej bytovky.tráva po pás.

03. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O jeho riešení vás budeme informovať.

Gmitterová, ÚKaM
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pripájam stanovisko odboru dopravy a komunálnych služieb:
Pozemok v extraviláne mesta odbor dopravy a komunálnych služieb, referát správy zelene na MSÚ v Trnave, zaradil do pravidelnej údržby. Prvé kosenie a rez drevín prebehne v priebehu budúceho týždňa.

Gmitterová, ÚKaM
18. júl 2013

Gmitterová Jana

Plocha bola včera pokosená a orezaná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania