Oprava chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: erik, 11. januára 2018

poprosim dat do planu oprav chodnik medzi halou Druzbou smer UCM skola a internat, chodi tade vela ludi a neda sa to obchadzat
Dakujem

12. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preveríme vlastnícky vzťah k pozemkom a k stavbe a na základe toho rozhodneme o realizácii opravy chodníka. V prípade, že ide o mestské pozemky, tak v priebehu prvého polroka roka 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
01. máj 2018

Papagenko

Nepriechodná kaluž vody

V daždivom počasí sa nedá prejsť prechádzať

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.