Umiestnenie informácií na Zelenom kríčku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: TTobcan, 11. januára 2018

Umiestnenie na Zelenom kríčku podľa fotiek považujem za nevhodné. Je tam dosť iného miesta na umiestnenie aj keď nechápem dôvod pridania ďalšieho takéhoto typu, keď kúsok za WC je už jeden.

15. január 2018

Roman

Presne tak niet čo dodať.
19. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
plagátový valec bol umiestnený na Mestom Trnavou vopred schválené miesto. Ide o miesto s vysokým počtom okoloidúcich. Valec plní predovšetkým informačnú funkciu z hľadiska propagácie kultúrnych, športových a ďalších spoločenských akcií, vrátane akcií usporiadaných či podporovaných mestom Trnava, a preto je umiestnený na dobre viditeľnom a dostupnom mieste.
Vzhľadom k plánovanej rekonštrukcii tejto lokality bude umiestnenie plagátovej skruže upresnené a umiestnené tak, aby vyhovovalo koncepcii rekonštrukcie.

RENGL Slovensko, s. r. o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania