Nebezpečná jama

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
peter 27. januára 2018

Už niekoľko rokov je ne ceste v smere zo Zvončína do Trnavy za križovatkou na Ružindol preliačený asfalt - jama, ktorá sa rokmi prehlbuje. Väčšina vodičov to obchádza do protismeru, čím môže pri zlom odhade vzdialenosti protiidúceho auta a snahe o rýchle sa zaradenie do svojho jazdného pruhu vzniknúť kolízna situácia s fatálnymi následkami (rovná cesta, každý ide 90km/h).

29. január 2018

Filip

Potvrdzujem, ale pravdepodobne ta cesta je v sprave VUC, nie mesta. Ale mohli by im to preposlat. Katastrofa ten kusok.
27. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili Správu a údržbu ciest Trnavského samosprávneho kraja, kde môžu samotní občania adresovať podnety týkajúce sa nevhodnej kvality vozoviek v rámci regionálnych cestných sietí.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania