Nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lina 04. februára 2018

Lampa nesvieti 2 roky ! Tehelná 12!

05. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o vysvetlenie sme požiadali správcu verejného osvetlenia, ktorý sa vyjadril, že uvedené osvetlenie na Tehelnej ulici bolo kontrolované v januári a všetko svietilo. Dnes bolo osvetlenie na Tehelnej ulici 12 znova prekontrolované – svietilo. Preventívne sa vymenila výbojka a priebežne sa vykoná aj nočná kontrola svietenia.
Dovoľujeme si vám dať do pozornosti možnosť nahlasovať poruchy na verejnom osvetlení prostredníctvom online formulára priamo na stránke spoločnosti SIEMENS, ktorá na základe zmluvy zabezpečuje pre mesto Trnava prevádzku a údržbu verejného osvetlenia (http://www.siemens.sk/sites/osvetlenie/osvetlenie_pc.php), prípadne je možné nasnímať mobilom QR kód umiestnený na stožiari, treťou možnosťou je zavolať na nonstop dispečing firmy SIEMENS, číslo pre Trnavu je 033/55 36 537.
Oprava pokazenej lampy bude týmto spôsobom promptnejšia, keďže závada bude nahlásená priamo správcovi osvetlenia.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania