Smetné nádoby na odpad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 07. februára 2018

Môžete upozorniť pracovníkov ktorý vysípajú smetné nádoby aby ich aj dali na miesto ked ich vysipú.Viac krát sa už stalo že ich nechali voľne vedľa stojiska a vzniká zbytočný neporiadok.Foto z dna 7.2.18

19. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nádoba bola vrátená do stojiska. Dané stojisko rozmerovo nepostačuje na danú kapacitu nádob, preto sa občas stane, že nádoby zostávajú po vysypaní smetí stáť mimo stojiska.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania