Nebezpečný veľký vytlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Pavol, 10. februára 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Nebezpečný veľký výtlky na ceste. Veľa vozidiel sa snaží vyhnúť sa mu ale vchádzajú do protismeru. J. Bottu 51.

12. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poruchy krytu vozovky sme zaradili do programu realizácií na mesiac február 2018, s prihliadnutím na vhodné klimatické podmienky.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. marec 2018

Pavol

Výtlky bol odstránený. Ďakujem za opravu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.