Zatvorené ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Má byť otvorené non-stop?

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
detské ihrisko v Športovom areáli Slávia je otvorené nonstop, neuzamyká sa. K zatvoreniu vstupnej bránky došlo pravdepodobne vplyvom vetra alebo silnejším zabuchnutím niektorým z návštevníkov areálu. Bránka bola bezodkladne po preverení podnetu technicky zabezpečená proti zabuchnutiu, takže situácia sa v budúcnosti nebude opakovať.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania