Vyčistenie zelených plôch v okolí vodárne Trnava

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Martina 13. marca 2018

Dobrý deň, poprosím Vás o zabezpečenie vyčistenia zelených plôch v okolí vodárne v Trnave, na Veternej a Piešťanskej ulice (prikladáme fotku s vyznačenými miestami).
Na vyznačených miestach sa nachádzajú rôzne nebezpečné odpadky, ktoré sú zachytené na oplotení vodárne. Pri prechádzke s malými deťmi je to nedôstojné a na pohľad odpudzujúce. Obávam sa možného vzniku skládky pri nahromadení odpadkov.
Ďakujem.

15. marec 2018

Peter Drahoš

Neviem ci to urobia..su to sukromne pozemky.. ale ked tade chodite zoberke nejake rukavice, tasku a co to pozbierajte.. ;)
20. marec 2018

Martina

Váž p. Drahoš, je to už na pozemku vodárne, ktorá nie je v súkromnom vlastníctve.
Vy ste nejaký kompetentný, aby ste vedeli dopredu, kto a čo urobí - neurobí?
S takýmto prístupom by sme ďaleko neprišli.
Je to povinnosť mesta Trnava zabezpečiť.
Prepáčte, ale tých odpadkov je na celé malé nákladné auto a nie jednu tašku.
Ďakujem za pochopenie.
03. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet bol vyriešený 21. 4. 2018. keď bol poupratovaný v rámci dobrovoľníckej akcie. Upozorňujeme však, že tieto pozemky sú v súkromnom vlastníctve.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. máj 2018

Martina

Ďakujeme pekne!
Poprosím zobrať na vedomie aj nezákonne osadený stan, v ktorom prebývajú pravdepodobne ľudia bez domova. Okolie znečisťujú odpadkami, ktoré sa tam hromadia, okolie sa stáva nebezpečné v podvečerných hodinách. Stan je osadený oproti Tescu (výjazd na Východnú), na hranici pozemku vodárne. Dobrovoľníci, ktorí sa vyzbierania zúčastnili určite stan zaevidovali a poskytnú Vám kompletné informácie.
Ďakujeme za vybavenie.
15. marec 2022

Marian

Trávnatá plocha pri predajni Mobelix je plné smetia.Treba oznámit majiteĺovi pozemku o vyčistenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania