Pravidelne upchaté kanály

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Boško 16. marca 2018

Pravidelne upchaté kanály na Starohájskej pred policajtmi. Škoda, že som nemal pri sebe plavky.

16. marec 2018

Roman Šramek

Ako dnes to tam bola čistá katastrofa....
17. marec 2018

TOP

Na jar ma zacat rekonstrukcia komunikacie a kanalov
19. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu tohto roka je plánovaná oprava vozovky, v rámci ktorej bude prekontrolovaná aj funkčnosť vpustov. Ak budú zistené nejaké poruchy, tak ich operatívne odstránime. Nedostatočný odtok spôsobuje pomalý prietok vody cez novoosadené protizápachové klapky vo vpustoch. Tie sa veľmi rýchlo zanášajú, hlavne lístím a naplaveninami, a v zimnom období aj posypovým materiálom. Do konca marca zabezpečíme demontovanie záchytných mreží, ktoré sú súčasťou klapiek, a budeme sledovať, či príde k zlepšeniu odvodu dažďovej vody.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. marec 2018

Ondrej

Ine riesenie nie je ? Pridanie odtokov ? Ci si mame vybrat bud smrad alebo zaplavy ?
22. marec 2018

TOP

Ake ine riesnie chces ako oprava celej komunikacie aj oprava kanalov?
22. marec 2018

Boško

Vazeny pan admin, rad by som vedel ci pre pripad ak niekto zada cudziu emailovu adresu pri registracii, ma ten clovek moznost nahlasit odhlasenie emailovej adresi ???? (nie len z konkretneho podnetu) Ak nie, tak by ste mali takuto moznost pridat, inac sa moze stat ze nastavim vasu sukromu adresu a vas budu otravovat emajli ktore sa vas netykaju. Dakujem za pochopenie.
23. marec 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu pripomienku, budeme ju riešiť s programátormi.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
26. jún 2018

Ondrej

Budem sledovat co pri rekonstrukcii celej Starohajskej poriesia vodari s tymto problemom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania