Nesvieti osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Nesvieti osvetlenie prechodu.

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava osvetlenia bude realizovaná v rámci reklamačného konania.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.