Pokazené hojdačky pri Mama klube

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Miroslava 27. marca 2018

Poskojdenie hojdacky na ihrisku pri Mama klube na Limbovej ulici.

+ pre tyzdnom vsade rozbite sklo na tomto ihrisku

29. marec 2018

Matúš G

Hojdačky opravené a sklo bolo už odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania