Parkovanie na chodníku pod VUJE 2

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Palcino Čavojský 29. marca 2018

Po zmene prevádzkovateľa baru na Okružnej ulici sa znovu objavila situácia s neustálym parkovaním aut na chodniku medzi VUJE a obchodnými prevádzkami SLAY. Tentokrát majitelia áut porušujú okrem zákazu státia na chodníku aj zákaz vjazdu (s výnimkou zásobovania). Prosím, aby odpoveď neznela, že, ak ich tam uvidím, nech zavolám hliadku MsP. Robím to a mám pocit, že preberajúci člen MsP je zo mňa riadne unavený. Pravdupovediac neviem, či reaguje MsP na podnet tým, že ho idú prešetriť, pretože som tento priestupok nahlasoval viackrát.

https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/918/parkovanie-na-chodniku-pod-vuje

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania