Vyblednutá a počarbaná značka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Roman 03. apríla 2018

Dobrý deň,

Na križovatke ulice Čajkovského s prístupovou vnútroblokovou komunikáciou smerujúcou k Centru špeciálno-pedagogického poradenstva je vyblednutá značka "Hlavná cesta". Značka je tak vyblednutá, že už ani nejde rozoznať bielu farbou od žltej farby. Navyše je značka počarbaná.
Najvhodnejšie sa mi javí osadiť novú značku.

Prosím o skoré riešenie.

Ďakujem

Roman

05. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značka bude operatívne vymenená v priebehu 15. kalendárneho týždňa 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
06. máj 2018

Roman

Dobrý deň,

15 kalendárny týždeň je už dávno za nami a značka ešte nebola vymenená.

Prosím doriešiť.

Ďakujem

Roman
16. september 2018

Roman

Dobrý deň,

ubehlo skoro pol roka od nahlásenia podnetu a napriek prísľubu je značka stále nevymenená.

Roman
19. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
značku operatívne vymeníme v priebehu mesiaca september 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. október 2018

Roman

Dobrý deň,

September už dávno za nami a značka stále nevymenená.
Sľuby sa sľubujú....

Roman
30. september 2019

Roman

Dobrý deň,

Rok a pol od nahlásenia podnetu a rok od posledného prísľubu...značka stále nie je vymenená.

Roman
07. október 2019

Tomas

značka vyblednutá
15. december 2019

Roman

Dobrý deň,

značka stále bledšia ale napriek sľubom nevymenená.

Roman

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania