Oprava chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Barbora 09. apríla 2018

Chcela by som požiadať o opravu chodníka a príjazdu pre autá na ulici Jána Hajdóczyho - chodník sa využíva ako príjazd pre autá pre viaceré paneláky na Hajdóczyho ulici a Špačinskej ulici, veľmi využívaný aj návštevníkmi UCM - diera v chodníku sa neustále zväčšuje. Prriložená foto z googlemaps stará 4roky a fotka aktuálneho stavu. Ďakujem

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poruchy na chodníku sme zaradili do programu realizácií na mesiace apríl a máj 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. jún 2018

majo

Čochvíľa koniec júna a žiadna zmena.
20. jún 2018

Barbora

Zmena nastala - diera je zase väčsia.
21. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu chodníka sme urgovali u dodávateľskej firmy, čoskoro by mala byť závada odstránená.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
19. júl 2018

Barbora

Už dva týždne sú vyrezané diery v chodníku - je to bežná prax, že sa po vyrezaní toľko čaká na asflatovanie?
20. júl 2018

Matúš G

Barbora zdá sa, že áno. Tiež som si to všimol, že najprv sa veci prichystajú a potom za 2-4 týždne sa to dokončí. Asi je to tak aj s ekonomickej stránky lepšie, než plátať malé diery.
31. júl 2018

Barbora

Mám pochopenie pre to, že sa niečo prichystá a dokončuje sa to neskôr. Ale v tomto prípade mi nepríde normálne vyrezať do chodníka obrovské diery a skoro mesiac ich nechať tak. Je zaujímave, že v iných častiach nášho mesta sa dajú veci robiť aj rýchlejšie.
07. august 2018

majo

Už je august!

PS: mohli by hneď opraviť (nahradiť asfaltom) aj ten rozpadajúci sa betónový nábeh, (vyznačené na foto) aby sa to po troch mesiacoch, čo sa ten betón rozpadne načisto, nemuseli opäť vraciať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania