Extrémne neudržiavané detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martina Chovancova 15. apríla 2018

Detské ihrisko je na našom sídlisku priam extrémne zanedbávané. Koše sa tu vysypaju možno 1/mesiac. Všade na okolo sú psie exkrementy,ktoré z košov vypadávajú,lebo aj chudáci majitelia psov ich nemajú kam vyhodiť.Za lavičkou,na ktorej naše deti jedli a pili sa prezliekajú bezdomovci. Je to veľká škoda, je tu veľa mladých rodín a s deťmi sem ľudia radi chodili, ale bojíme sa chorôb, naozaj je to nechutne. Prosíme vás, vyriešte tento problém častejšou starostlivosťou. Veď aj to ihrisko je staré,neinvestuje sa do nho skoro nič, tak aspoň nech je čisté. A koše sú vysypané-teda len jeden, lebo na celom sídlisku je len jeden maly kos na odpadky !!! Viac košov by určite dopomohlo. Ďakujeme pekne. Chovancova

16. apríl 2018

TOP

Hovna psov sa mozu hadzat aj do komunalu
17. apríl 2018

Citizen101

pre TOP..tu su hovna psov asi najmensi problem ako vidno z fotky. Mesto by malo vysypat kose asi castejsie nez 1x mesacne
17. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
detské ihrisko je vyčistené aktivizačnými pracovníkmi. Na problémy s vysypaním košov sme upozornili spolupracujúcu firmu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania