Chýbajúca dlažba v chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Zuzana 16. apríla 2018

Na chodníku za Lidlom Clementisova chýba pár dlažobných kociek.

04. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník je v majetku a správe nákupného centra Lidl, ktoré sme mailom upozornili na tento podnet.

Mestský úrad Trnava
11. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet nepatrí do kompetencie Mesta Trnava, ale na jeho základe sme oslovili príslušné nákupné centrum a včera sme dostali k podnetu vyjadrenie od Oddelenia expanzie Sereď, kde sa uvádza: "Ďakujeme za podnet vo veci Vami uvádzanej jamy na chodníku pri našej predajni v Trnave, na Ulici V. Clementisa. Váš podnet preveríme s tým, že v prípade, ak ide o náš chodník a je v zlom technickom stave, vykonáme nápravu."

Mestský úrad Trnava
18. október 2018

Zuzana

Verím, že teraz v rámci rekonštrukcie Lidla tie tri kocky do chodníka dajú, či?
24. október 2018

Zuzana

Písala som priamo do Lidla na oddelenie expanzie, kde ma informovali, že chodník nie je vo vlastníctve ani v správe Lidla. Vraj o tom informovali aj samosprávu. Preto poprosím podnet zasalať kompetentnej osobe v rámci samosprávy. Ďakujem.
15. apríl 2019

Zuzana

Zasielam urgenciu riešenia podnetu, chodník je v správe mesta Trnava, prosím o zaslanie kompetentnej osobe v rámci samosprávy. Ďakujem
10. jún 2019

Zuzana

Môžete prosím zaslať urgenciu príslušnej zložke samosprávy? Nakoľko 09.06.2019 podnet stále neriešený.
27. júl 2019

Matúš G

Stale chyba.
08. november 2019

Zuzana

Zasielam 2. urgenciu na riešenie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania