Vyasfaltovanie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Dušan Kováč 23. apríla 2018

Pri materskej škole Spartakovská chýba na betónovom chodníku cca 10 m asfaltu.

24. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento úsek chodníka je riešený ako betónový a nevykazuje známky porúch, ktoré by bránili bezpečnému pohybu chodcov. Takto sú realizované chodníky aj v iných lokalitách mesta, preto ho nebudeme meniť na asfaltový.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
26. apríl 2018

Dušan Kováč

Nie som stavební inžinier, ale nevykazuje známky porúch? (foto - betón sa rozpadá, je tam štrk na ktorom sa dá pošmyknúť) On nepotrebuje zmenu, on potrebuje dokončiť. Malo by sa prihliadať aspoň na vizuálny efekt nedokončenosti.
Pred niekoľkými rokmi bol doasfaltovaný chodník v brehu pri plote škôlky a bol na 100% v rovnakom stave. Taktiež súdruhovia nedoasfaltovali chodník pri plote školy Spartakovská až po Agátku a pred rokmi ho tam dali, bol v rovnakom stave. Všetci a všade v meste žijeme 21 storočí, tak nech to aj tak vyzerá. Na jeseň nám pred panelákom nahádzali 3x viac asfaltu a nebol problém.
Mesto sa zlepšuje a takúto kozmetickú vec musí zvládnuť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania