Katastrofálny stav odpadkov na Evanjelickom cintoríne

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivan Cierny 23. apríla 2018

Katastrofalnom stav odpadkov na Evanjelickom cintorine v Trnave. To je naozaj pre spravcu cintorina taky problem odviezt tie odpadky zo smetnych nadob a ich okolia?
Podla VZN c.452, ktorym sa schvaluje prevadzkový poriadok pohrebisk na uzemi Mesta Trnava, cl. 10, Bod 2:
Upratovanie, zametanie a zber odpadu na pohrebiskach sa vykonava denne a podla potreby.
Ako vidiet z prilozenych fotografii, ktore boli urobene 21.4.2018, zber odpadu sa urcite nevykonava denne a uz vobec nie podla potreby.

23. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prevádzkovateľ pohrebiska bol upozornený na nedodržiavanie ustanovení koncesnej zmluvy a na stav odpadkov na pohrebisku, ktorý nezodpovedá VZN č. 452. Bol vyzvaný na okamžitú nápravu – likvidáciu odpadu. Taktiež bol upozornený na pravidelné vyvážanie odpadu z areálu pohrebiska. Situáciu budeme monitorovať.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.