Poškodený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matúš G 24. apríla 2018

Na Tamškovičovej ulici sa nachádza takto rozpadnutý obrubníka. Na dvoch miestach chýba úplne časť obrubníka.

16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Tamaškovičova je cestou I. triedy, ktorej vlastníkom je Slovenská republika a správcom Slovenská správa ciest. Správcu sme na podnet upozornili.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
05. september 2018

Matúš G

Vybavené, nečakal som to že to bude tak rýchlo opravené od SSC.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania