Kvalitná pôda pri koreňoch

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

...a potom, že uschli

29. apríl 2018

kolombo

Tento strom je uschnutý???To chceš povedať,že keď je kameň pri strome,tak je nekvalitná pôda?
29. apríl 2018

Micro

Viaceré stromy sú zahrnuté tehlami a kamením. Vyschnuté sú skoro všetky na tom mieste.
30. apríl 2018

5ulo

no predstav si to.. ja mam v hlinenej zmesi pre balkonove stromy tiez kamene okolo korenov.. dokonca aj v crepniku s rajcinami!!!! Maju svoj vyznam ;)
02. máj 2018

Micro

Tu asi účel nesplnili - stromy uschli...
02. máj 2018

Flego

Keď má strom takto popukanú kôru na kmeni je skoro isté, že už sa nepreberie. Kamene a tehly mu nevadia, problém je nedostatočná zálievka v prvom roku. Neviem prečo, keď už sa vyvalí toľko peňazí za strom, že sa potom nezmyselne šetrí na vode, ktorú stačí nabrať z potoka. Bolo by zaujímavé, keby mesto zverejnilo percento úhynu stromov v prvom roku po vysadení,
04. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v uvedenej lokalite ide o súkromné pozemky, nejde o mestskú výsadbu, kde kontrolujeme kvalitu výsadby i pôdy.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. máj 2018

Micro

...ale stromy sa sadili súčasne s cyklochodníkom a parcela 5434/1 patrí Mestu Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania