Vyschnuté stromy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

3 ks v lokalite

04. máj 2018

Micro

+ ešte jeden
04. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
suché stromy evidujeme a podnikneme kroky k ich odstráneniu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. august 2018

Micro

Kedy?
05. september 2018

kolombo

Tie stromy sa môžu ešte ujať.Tak nešír paniku.
03. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyschnuté stromy už boli odstránené.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
03. september 2019

Micro

Kolombo...neujali sa...nešíril som paniku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania