Neodprataný odpad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neodprataný stavebný odpad a haluzina.

16. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad už bol odstránený, priestor je vyčistený.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania